9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Чергову партію ПТРК Javelin незабаром доставлять до України (фото)

Військові Сполучених Штатів відвантажили велику партію протитанкових комплексів Javelin та ракет до них для їх відправлення в Україну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Світлина з завантаженням у транспортний літак американських комплексів третього покоління та ракет до них була оприлюднена на офіційній сторінці Twitter Транспортного командування США (U.S. Transportation Command – USTRANSCOM) 21 червня цього року.

На фото можна роздивитися понад 100 упакованих комплектів з ракетами до ПТРК. Судячи з повідомлення, ці протитанкові комплекси придбані за власний кошт України в рамках програми уряду США з продажу озброєння і військової техніки збройним силам іноземних держав Foreign Military Sales (FMS).

“Військовослужбовці ВПС США, приписані до авіабази “Довер”, вантажать озброєння по лінії іноземних військових продажів на літак компанії Atlas Air Worldwide, призначене для відправки в Україну”, – відзначається у повідомленні пресслужби Транспортного командування.

Американські представники у своєму повідомленні, також, традиційно підкреслили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України Сполученими Штатами Америки.

Нагадаємо, дещо раніше, 16 червня цього року, до України прибула партія оборонного обладнання яка містила рації, боєприпаси та протитанкові ракети Javelin. Як повідомило Управління оборонного співробітництва посольства США, воно отримало обладнання на понад $60 млн для передачі українським військовим.

blank
Протитанкові ракетні комплекси Javelin у контейнерах Фото: Посольство США в Україні

Загалом відомо про цьогорічне виділення військової допомоги з боку Пентагону на суму близько $250 млн. Крім того, Україна придбає окремі зразки озброєння США (зокрема ПТРК Javelin) за свій кошт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають