9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Чергова партія 120-мм мінометів від «Української бронетехніки» пройшла приймальні випробування

Компанія «Українська бронетехніка» завершила приймально-здавальні випробування чергової партії 120-мм мінометів для потреб Збройних Сил України.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення пресслужби компанії.

Випробування для контролю якості проходить кожен міномет, який передається у війська.

«На цих випробуваннях ми відстріляли останні зразки продукції і тим самим завершили один з поточних контрактів з Міноборони. Продовжуємо виробляти міномети різних калібрів та поставляємо їх практично всім силовим відомствам. Сьогодні особисто перевіряв безпечність стрільби та вкидав 120 мм мінометні постріли на повному заряді у ствол нашого міномету», – розповів генеральний директор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас.

blank
Гендиректор ТОВ «Українська бронетехніка» Владислав Бельбас на приймально-здавальних випробуваннях чергової партії 120-мм мінометів для ЗСУ. Фото від пресслужби компанії

Сьогодні міномети від цієї компанії стоять на озброєнні найрізноманітніших підрозділів Сил Оборони України – ЗСУ, ТРО, ССО, Нацполіції, СБУ. Станом на кінець серпня у 2023 році «Українська бронетехніка» виготовила та поставила військовим понад 600 мінометів різних калібрів.

«Ми успішно провели релокацію виробництва та вийшли на високі показники виробництва мінометів. Компанія працює над тим, аби мінометів 60 мм, 82 мм та 120 мм у війську було більше», – запевнив Владислав Бельбас.

blank
120-мм міномет МП-120 у використанні Сил оборони України. Кадр з відео від @kitel_777 у TikTok

На початку вересня 2023 року Промисловий Портал писав про відео з використанням 120-мм міномета МП-120 та 60-мм МП-60 від «Української бронетехніки».

Останні новини:

Зараз читають