9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Бронетранспортер «Хорунжий» пройшов заводські випробування з турецьким бойовим модулем

«Науково-виробниче об’єднання «Практика» провело заводські випробування модернізованого БТР-60 у версії «Хорунжий» з турецьким бойовим модулем.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Випробування відбулися 5 листопада на полігоні навчального центру «Десна» за участі Посла Республіки Туреччина в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере та генерального директора турецької компанії Aselsan Халука Гергюна.

Тестування бойового модуля SARP KPVT, який був встановлений на БТР-60 «Хорунжий», проводилися за програмою та методикою оцінки точності стрільби, яка розроблена фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Збройних Сил України. SARP KPVT у якості основного озброєння використовує 14,5-мм кулемет КПВТ та має можливість завантаження боєприпасів зсередини машини та важить близько 400 кг.

blank
БТР-60 «Хорунжий» з модулем SARP KPVT. Фото: НВО «Практика»

Під час випробувань екіпажі Збройних Сил України та представники компаній «Практика» і Aselsan виконали вправи із практичної стрільби з наскоку та з місця по цілях, що з’являються і рухаються в наступальному бою.

«За декілька діб, під час денних та нічних маршів, подолання спеціальних перешкод техніка виробництва ПрАТ НВО «Практика» із встановленими бойовими модулями компанії Aselsan пройшла сотні кілометрів і показала відмінні результати проходження перешкод», – повідомили у компанії.

Перевірялись як вогнева потужність озброєння, так і працездатність елементів системи бойового модуля, які складаються з приладів спостереження з можливістю денного та нічного бачення, лазерного далекоміра й лазерного маркувальника. Відбувалося коригування балістики відповідно до метеорологічної інформації та типу боєприпасів, дистанційного керування тощо.

blank
БТР-60 «Хорунжий» з модулем SARP KPVT та бронеавтомобіль «Козак 2М1». Фото: НВО «Практика»

Були перевірені ходові якості модернізованого БТР-60 «Хорунжий» зі встановленим бойовим модулем в складних умовах бездоріжжя.

За підсумками випробувань посол Республіки Туреччина в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере підкреслив перспективи співробітництва між нашими державами у сфері виробництва зброї.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають