9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 2 Березня, 2021

Бронемашини Козак-2М та «Отаман» від «Практики» та БТР Дозор-Б представили іноземному замовнику

 • Іноземний замовник з Південно-Східної Азії ознайомився з колісною бронетехнікою українського виробництва типу «Козак-2М», «Дозор-Б» та БТР «Отаман».

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Демонстрація відбулась на одному з полігонів Київщини, для чого було показано різні тактичні можливості колісних бронемашин від вітчизняних виробників.

  Ініціював та організовував заходи державний спецекспортер «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та відповідає саме за ринок Південно-Східної Азії.

  Бронемашини тестувались на такі критерії, як прохідність, маневреність, надійність та низку інших показників.

  Всі машини показали достойний результат, тому потенційний інозамовник висловив зацікавленість у цих бронемашинах.

  Тактична броньована колісна машина «Дозор-Б» та броньована бойова колісна машина «Козак-2М1» пройшли цикл державних випробувань та знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.

  Бронетранспортер «Дозор-Б» Фото: ДП «Львівський бронетанковий завод»

  «Дозор-Б» розроблений Харківським конструкторським бюро ім. Морозова та серією у 10 одиниць було поставлено до ЗСУ у 2016-у році, тоді їх виробництво було організовано на потужностях Львівського бронетанкового заводу. В липні 2020 року стало відомо, що його було прийнято на озброєння Збройних Сил України.

  Силова установка «Дозор-Б» – чотирьохтактний чотирьохциліндровий дизельний двигун з турбонаддувом DEUTZ BF 4M1013FC потужністю 190 к.с.. Бронезахист машини – від 7,62-мм бронебійних куль з відстані 30 метрів та уламків 150-мм уламково-фугасного снаряда, підірваного на відстані 50 метрів.

  «Козак-2М1» під час державних випробувань

  «Козак-2М1» розробила приватна компанія «Практика» на основі рішення Міністерства оборони України «На відкриття дослідно-конструкторської роботи на розробку спеціалізованого броньованого автомобіля для потреб Збройних Сил України, шифр «Козак-2М». У липні 2019-го року «Козак-2М1» завершив проходження державних випробувань та у квітні 2020 року стало відомо, що його прийнято на озброєння Збройних Сил України, також була інформація про державне оборонне замовлення цих бойових машин для ЗСУ.

  Бронекорпус «Козак-2М1» відповідає балістичному рівню захисту ПЗСА-5, силова установка: 5,9-літровий турбодизель IVECO, потужністю 280 к.с. і максимальним обертовим моментом 950 Нм.

  БТР Отаман-3 від НВО Практика. Фото: mil.in.ua

  Бронетранспортер «Отаман» розробила приватна компанія «Практика». Концепт бронетранспортера було вперше продемонстровано на «Зброя та Безпека – 2016». Проте повноцінна розробка стартувала за два роки – у 2018-у і вже до кінця 2019-го дослідний зразок був готовий до заводських випробувань, після чого очікувалось рішення Міністерства оборони України на початок його державних випробувань.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

  Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.Про це розповіла Олена Мельникова,...

  Художниця з Прикарпаття розробила та налагодила виробництво ексклюзивного взуття

  На Прикарпатті у місті Косів художниця Світлана Гебель налагодила виробництво взуття.Про це повідомляє Вікторія Дутка-Жаворонкова на сторінці Косівський...

  Windrose цьогоріч планує розширити карту польотів по Україні мінімум до 10 аеропортів

  Авіакомпанія Windrose у 2021 році планує розширити карту внутрішніх польотів і об'єднати мінімум 10 міст України.Про це в...

  “Інтерпайп НТЗ” направив понад 80 мільйонів гривень на реалізацію екологічних проєктів

  ПАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" приєднався до "Комплексної програми екологічної безпеки та впровадження сталого розвитку міста Дніпро на 2021-2025 роки", яка була...

  У 2021 році в Україні буде відремонтовано та побудовано 4,5 тисячі кілометрів доріг державного значення

  У 2021 році в Україні заплановано відремонтувати близько 4,5 тисяч кілометрів автомобільних доріг державного значення.Про це в ході...

  «Українська бронетехніка» створює колабораційний хаб для реалізації спільних проєктів в оборонній сфері

  Компанія «Українська бронетехніка» хоче об’єднати інноваційні українські оборонні підприємства і створити майданчик для реалізації амбітних спільних проєктів та взаємної маркетингової підтримки.

  З 1 березня для українців відкрито нові напрямки безвізу

  З 1 березня для громадян України почне діяти безвізовий режим з карибською острівною державою Гренада, а також із заморськими територіями у складі...

  Запорізьке підприємство виготовить для Аргентини реакторне обладнання

  Після кількох років перерви підприємство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) повернулося на аргентинський ринок.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос України.

  Зараз читають

  Художниця з Прикарпаття розробила та налагодила виробництво ексклюзивного взуття

  На Прикарпатті у місті Косів художниця Світлана Гебель налагодила виробництво взуття.Про це повідомляє...

  На переправі Орлівка-Ісакча встановлять зарядну станцію для електромобілів

  Незабаром на території поромної переправи через Дунай, що з'єднує українську Орлівку і румунське місто Ісакча, з'явиться зарядна...

  Ferrexpo почала відправляти окатки на експорт суднами класу Newcastlemax (відео)

  Група компаній Ferrexpo в лютому поточного року вперше завантажила залізорудними окатками судно класу Newcastlemax. Вантаж був відправлений...

  В Україні опанували виробництво ракет “повітря-повітря” Р-27 без російських комплектуючих

  Державна акціонерна холдингова компанія “Артем” здатна виробляти авіаційні ракети “повітря-повітря” Р-27 без використання російських комплектуючих.