9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Партія вітчизняних бронеавто на базі Ford-550 вже готова до відправки іноземному замовнику та потрапила у сюжет інформаційно-консалтингової компанії Defense Express.

Вона вже пройшла випробування замовником та готується до передачі.

Броньований автомобіль «Козак-5», розробки та виробництва вітчизняного підприємства НВО «Практика» побудований на шасі автомобілю Ford F-550 4х4, з посиленою передньою віссю, гальмами та іншими елементами підвіски.

Також у мостах автомобіля зубчасті пари замінені на спеціальні за для покращення необхідних військовим характеристик, встановлені великі колеса 335/80 R20.

У базовій версії може виконувати завдання перевезення особового складу, «прикриття бронею» під час перестрілок, штурму будинків (для цього обладнується драбиною) тощо.

Відео презентація автомобіля:

Існує ряд спеціальних автомобілів розроблених на базі броньованого автомобіля «КОЗАК-5»:

blank
Спеціальні автомобілі на базі броньованого авто «Козак-5»

Деякі з них, як, наприклад, машина для перевезення вибухонебезпечних боєприпасів «Козак-5ПМЛ» використовуються у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

blank

Кон­струк­тивна відмінність полягає у більш довгій ко­лісній базі та спеціальній конструкції корпусу, розра­хованій на вибух мін/саморобних вибухових при­с­троїв, що перевозяться. Крім того, автомобіль об­ла­д­нано відсіком для спеціального інструменту піро­­технічної команди.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають