9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Бронеавтомобіль «Козак 2М1» пройшов заводські випробування з турецьким бойовим модулем (фото)

Тактичний бронеавтомобіль «Козак 2М1» з турецьким озброєнням пройшов заводські випробування.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

За участі військовослужбовців Збройних Сил України, «Науково-виробниче об’єднання «Практика» провело заводські випробування бронеавтомобіля «Козак 2М1» з турецьким озброєнням.

blank

Тестування відбулися 5 листопада на полігоні навчального центру «Десна» за участі Посла Республіки Туреччина в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере та генерального директора турецької компанії Aselsan Халука Гергюна.

“За декілька діб, під час денних та нічних маршів, подолання спеціальних перешкод техніка виробництва ПрАТ НВО «Практика» із встановленими бойовими модулями компанії «Aselsan» пройшла сотні кілометрів і показала відмінні результати проходження перешкод”, – повідомили у компанії НВО «Практика».

blank
Бронеавтомобіль «Козак 2М1» з БМ SARP Dual. Фото: ДНДІ ВС ОВТ

В наближених до бойових умовах перевірялася вогнева потужність зброї та працездатність елементів системи бойового модуля:

  • прилади спостереження з можливістю денного і нічного бачення;
  • лазерний далекомір і лазерний маркувальник;
  • коригування балістики відповідно до метеорологічної інформації та типу боєприпасів;
  • дистанційне керування тощо.
blank
Бойовий модуль SARP Dual. Фото: НВО «Практика»

Під час випробувань екіпаж та представники компаній «Практика» і Aselsan виконали вправи з практичної стрільби з наскоку та з місця по цілях, що з’являються і рухаються в наступальному бою.

Випробування бойового модуля SARP Dual, проводилися за програмою та методикою оцінки точності стрільби, яка розроблена фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

SARP Dual, який був встановлений на тактичний бронеавтомобіль «Козак 2М1» оснащений кулеметами 12,7 НСВТ та 7,62 ПКТ. Також були перевірені ходові якості бронемашини в складних умовах бездоріжжя.

blank
БТР-60 «Хорунжий» з модулем SARP KPVT та бронеавтомобіль «Козак 2М1». Фото: НВО «Практика»

Випробування бронеавтомобіль «Козак 2М1» проходив спільно з бронетранспортером цього ж виробника – БТР «Хорунжий».

Стрільби з бойового модуля SARP KPVT, який був встановлений на БТР-60 «Хорунжий», проводилися за програмою та методикою оцінки точності стрільби, яка розроблена фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Збройних Сил України. SARP KPVT у якості основного озброєння використовує 14,5-мм кулемет КПВТ та має можливість завантаження боєприпасів зсередини машини та важить близько 400 кг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають