9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Бронеавтомобіль «Барс-8» завершив державні випробування

Бронеавтомобіль «БАРС-8» розроблений українською автобудівною компанією «Богдан Моторс» відповідно до стандартів світових аналогів з урахуванням вимог Збройних сил України успішно завершив програму державних випробувань.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Випробування розпочались на початку 2017-го року та тривали два роки.

Впродовж випробувань ББМ «БАРС-8» успішно пройшла усі етапи – ходові випробування, проходження бродів, подолання бездоріжжя, підйомів та спусків, зручність десантування, ведення вогню, випробування підривом, балістичну стійкість та ряд інших важливих тестів.

«БАРС-8» став другою ББМ в Україні після бронеавтомобіля «Козак-2» (НВО «Практика»), яка пройшла державні випробування.

blank

У своєму складі «БАРС-8» має шасі підвищеної прохідності з колісною формулою 4×4 з 6,7-літровим турбодизельним двигуном Cummins, броньований протимінний і балістичний захист за стандартом STANAG 4569 Level 2 та системи забезпечення життєдіяльності екіпажу.

Конструкцією бронеавтомобіля передбачено встановлення систем пуску димових гранат, засобів зв’язку та навігації, приладів нічного та денного спостереження, системи регулювання тиску в шинах, системи пожежогасіння моторного відділення, засобів маскування, протиосколкового підбою корпусу, автономної кліматичної системи.

Сімейство спеціальних броньованих машин на базі «БАРС-8» передбачає можливість встановлення різних бойових модулів та озброєння.

blank

За інформацією виробника основною сферою використання «БАРС-8» є забезпечення підрозділів Збройних сил України при веденні ними бойових дій. Машина також може бути задіяною для транспортування особового складу, перевезення вантажів в умовах бойових дій, виконання тактичних завдань та охорони блокпостів, використання в якості медичного евакуаційного транспорту.

Пасажиромісткість базового автомобіляскладає до 10 осіб в повномуспорядженні. Особливістьконструкціїброньованого авто забезпечуєкомфортнупосадку та десантування екіпажу та десанту через широкібокові і заднідвері. Також передбачена можливість евакуації через люк на даху.

За підсумками держвипробувань «Богдан Моторс» постачатиме броньовики Збройним силам України та просуватиме бронеавтомобіль на зовнішніх ринках.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають