9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Бригада армійської авіації України закупила сучасні парашутні системи

Одна з бригад армійської авіації провела тендер на закупівлю сучасних спеціальних парашутних систем Ikarus та Commodore.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Відповідно до тендерної інформації розміщеної на сайті електронних закупівель ProZorro,придбано три парашутні системи на суму 849,7 тис. грн. Комплектність: основний та запасний парашут типу «Крило», парашутний ранець (для Ikarus – ранець тандем), страхувальний пристрій.

Системі Ikarus–400, Commodore–210 та Commodore–230 придбала для своїх потреб з підготовки особового складу 11-та окрема бригада армійської авіації Сухопутних військ.

Система Commodore, являє собою сучасний парашут-крило для парашутистів початкового рівня.Її виробляє вітчизняна компанія SkyLark. Комплекс призначений для виконання навчально-тренувальних стрибків з літаків та гелікоптерів на обмежені та непідготовлені майданчики приземлення, як окремими парашутистами та в складі групи. Основний парашут являє собою 9-ти секційне крило прямокутної форми площею 210 кв. фут. та 230 кв. фут.

У свою чергу, парашутна система Ikarus призначена для виконання парашутних стрибків тандем-інструктора з пасажиром (або вантажним контейнером) з літаків і вертольотів. Загальна польотна маса парашутиста з пасажиром (вантажем) до 250 кг. Основний парашут – 9-ти секційне крило прямокутної форми площею 400 кв. фут.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають