9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Бойовий модуль “Спис” від компанії «ТЕХІМПЕКС» представлять на виставці “Зброя та безпека – 2018”

Найбільш знаковою прем’єрою від компанії «ТЕХІМПЕКС», з числа тих, що представлені на виставці Зброя та безпека – 2018 стане бойовий модуль «Спис».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на

Інженери ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС» у стислі терміни змогли вирішити надскладне завдання – розробити сучасний бойовий модуль, який би був позбавлений ряду недоліків, що є у прийнятих останнім часом на озброєння ЗСУ бойових модулів, забезпечував би високу вогньову міць та точність стрільби в будь-яких умовах бойової обстановки, просте і зрозуміле на інтуїтивному рівні управління, надійність та безвідмовність. «Спис» заряджається вже не з зовнішньої сторони, а з середини. Це суттєво підвищує бойові можливості та живучість бойової броньованої машини.

Бойовий модуль «Ссис» без будь-яких доробок може бути встановлений на гусеничні та колісні бойові машини українського, радянського і західного виробництва. Можливий варіант морського виконання для установки на броньованих катерах.

«ТЕХІМПЕКС» пропонує модуль «Спис» в якості уніфікованого модуля для оснащення бронетехніки зі складу Збройних сил України та вже зараз підготував ряд проектів модернізації основних зразків ЛБТ з використанням БМ «Спис», частина з яких представлена на Зброя та безпека – 2018.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають