9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Бойова підготовка нової ескадрильї безпілотників Bayraktar TB2 розпочнеться у січні

Оператори Bayraktar TB2 уже з другої половини січня 2020-го року приступлять до заходів з бойової підготовки на цих комплексах. Про це кажуть в Управлінні безпілотної авіації Командування Повітряних Сил.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

«Зараз Bayraktar TB2 очікує на реєстрацію та сертифікацію в Управлінні регулювання державної авіації України», – розповів начальник Управління безпілотної авіації Командування Повітряних Сил полковник Тарас Потягач.

«Лише після цих обов’язкових процедур ми зможемо використовувати й експлуатувати цю техніку», – додав він.

Нагадаємо, що наприкінці вересня цього року оператори Bayraktar TB2 повернулися з Туреччини, де отримали свідоцтва відповідного зразка на право керування та застосування комплексів.

Варто додати, що основу новоствореної ескадрильї «байрактарів» складають молоді випускники ХНУПСУ. Саме на молодь робить ставку керівництво Повітряних Сил, адже молоді люди значно швидше опановують новітні технології й будуть, так би мовити, першими у цьому процесі.

«Уже з другої половини січня розпочнемо тренування на тренажері, потім підніматимемо Bayraktar TB2 в рамках бойової підготовки», – розповів Тарас Потягач.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають