9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Благодійний фонд передав артилеристам розвідувальний авіаційний комплекс PD-2 українського виробництва (відео)

Комплекс безпілотників PD-2 українського виробництва отримав один з артилерійських підрозділів зі складу Сил оборони.

Про це повідомив благодійний фонд “Повернись живим“, який профінансував закупівлю комплексу, передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

У фонді наголосили, що розвідувальний комплекс безпілотників PD-2 вже готовий шукати цілі для високоточної ракетної системи HIMARS.

До складу цього комплексу входять два безпілотники, наземна станція та пересувний пункт управління на базі повнопривідного мікроавтобуса.

Цей розвідувальний комплекс для українського війська допомогли придбати партнери фонду DOU.

“До 31-річчя Незалежності ІТ-спільнота зібрала на безпілотний комплекс 31 000 000 гривень. Також до акції долучилися наші давні друзі з Uklon, які задонатили на PD-2 мільйон гривень, а також підтримали ініціативу пуш-сповіщеннями у власному додатку”, – розповіли у “Повернись живим”.

Тепер Сили оборони України мають ще один перевірений війною розвідувальний комплекс українського виробництва з радіусом польоту у понад 200 кілометрів, який здатен відстежувати переміщення рухомих цілей.

Таким чином екіпажі HIMARS й інших далекобійних артилерійських систем отримали постійні «очі» у повітрі.

“Загалом фонд законтрактував минулоріч 11 таких безпілотних авіаційних комплексів. Авто до них спеціально на замовлення «Повернись живим» розробили у компанії Pulsar, тож тепер екіпаж зможе з комфортом працювати в будь-який час доби та за будь-якої погоди”, – додали у благодійному фонді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають