9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Безпілотний авіаційний комплекс “Fly Eye” прийнято на озброєння в ЗСУ

Безпілотний авіаційний комплекс (БАК) Fly Eye  у листопаді цього року було прийнято на озброєння в Збройні сили України

Передає Національний промисловий портал з посиланням на Військова панорама.

Як повідомили інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» в Міноборони України, БАК Fly Eye призначено для ведення повітряної оптико-електронної розвідки об’єктів та рухомих сил противника у видимих та інфрачервоних діапазонах довжин електромагнітних хвиль. Зокрема, тривалість польоту БАК 2–3 години, а дальність польоту – до 50 км.

У військовому відомстві поінформували, що БАК Fly Eye входить до складу нового українсько-польського розвідувально-ударного комплексу «Сокіл».

14 вересня 2017 р. на полігоні Гончарівське Чернігівської області відбулися випробування цієї системи озброєнь.

Як зазначали ЗМІ, випробування стали результатом багаторічної роботи українських приватних оборонних підприємств, інтегратором якої виступило ПАТ «ЧеЗаРа», та польського приватного виробника оборонної продукції компанії WB Electronics SA., що входить до групи компанії WB Group.

За інформацією секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, одне із завдань, яке ставила Рада національної безпеки і оборони України перед вітчизняним обороно-промисловим комплексом, — «налагодження виробництва якісних безпілотних літальних апаратів бойового застосування».

Відомо, що розвідувально-ударний комплекс «Сокіл» складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин.

За переконанням О.Тучинова, він здатний «знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають