9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Baykar власним коштом побудує в Україні центр підготовки та завод з виробництва БПЛА

Турецька компанія Baykar Defence побудує в Україні центр з тестування, навчання та технічного обслуговування Bayraktar TB2 та підприємство з дослідження, модернізації та виробництва безпілотників.

Про сучасний стан та реалізацію цих проєктів під час проведення міжнародної виставки SAHA розповів в інтерв’ю Defense Express генеральний директор компанії Baykar Халук Байрактар, передає Національний Промисловий Портал.

За його словами, у новому сервісному центрі, який планують побудувати найближчим часом, українські військові будуть проходити підготовку та проводити обслуговування безпілотників Bayraktar TB2 Збройних сил України.

“Роботи по створенню цього центру тривають в напрямі підписання контракту. Після чого ми дуже швидко побудуємо цей центр”, – зазначив Халук Байрактар.

Іншим паралельним проєктом є будівництво в Україні заводу з будівництва безпілотників Bayraktar на якому буде здійснювати дослідження, удосконалення та виробництво безпілотних платформ.

“Цей план також реалізується зараз – він на порядку денному й ми рухаємося вперед”, – відзначив очільник Baykar.

Проект майбутнього заводу Baykar Defence з виробництва БПЛА в Україні
Проєкт майбутнього заводу Baykar Defence з виробництва БПЛА в Україні

За його словами, обидва ці проєкти фінансуються виключно турецькою стороною і є інвестиційними. При цьому вже вдалося визначитися з земельною ділянкою для подальшого будівництва в Україні.

“Реалізація і центру, і підприємства буде повністю забезпечена коштом компанії Baykar. І це буде 100% інвестиція. Землю під цей проєкт ми вже придбали й рухаємося далі”, – наголосив Халук Байрактар.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають