9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

BAE Systems відкриє в Україні своє представництво, а згодом ремонтні та виробничі потужності

Британська оборонна компанія BAE Systems, яка є одним з найбільших виробників зброї у світі, відкриє в Україні своє представництво.

Про це передає Промисловий Портал.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками британської оборонної компанії BAE Systems: виконавчим директором Чарльзом Вудберном, керуючим директором Гебі Костіган і директором із питань співробітництва з Україною Крістіаном Сіаром.

Темою обговорення стала локалізація виробництва в Україні.

Повідомляється, що сторони домовилися почати роботу з відкриття офісу BAE Systems в Україні, а згодом – і потужностей із ремонту та виробництва продукції компанії.

blank

“Ми готові стати великим регіональним хабом для ремонту та виробництва різних видів продукції компанії BAE Systems і зацікавлені в більш глобальних відносинах, ніж ті, що є зараз”, – заявив Володимир Зеленський.

BAE Systems – це британське транснаціональне підприємство, що спеціалізується в оборонній та аерокосмічній галузях, а також в інформаційній безпеці. Компанія бере участь в декількох великих військово-оборонних проєктах, зокрема: F-35 Lightning II, Eurofighter Typhoon, підводні човни типу «Астют» та авіаносці типу «Квін Елізабет».

Окрім вказаного, компанія виготовляє величезну номенклатуру іншої продукції, частина з якої вже знаходиться на озброєнні Сил оборони України (або найближчим часом надійде). Серед них можна згадати бойові машини піхоти CV90 та Bradley, САУ Archer, гусеничні всюдиходи BvS 10.

Також серед відомих продуктів компанії 155-мм САУ M777 та 155-мм керований активно-реактивний снаряд “М982 Excalibur”, які активно використовуються бійцями ЗСУ.

blank
155-мм гаубиця M777 у складі ЗСУ

Також BAE Systems є виробником боєприпасів до великої кількості видів озброєння, починаючи від стрілкового та закінчуючи артилерійськими системами.

Останні новини:

Зараз читають