9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

Азербайджан і Україна планують налагодити спільне виробництво ПТРК “Корсар”

Баку та Київ ведуть переговори щодо спільного виробництва українського переносного протитанкового ракетного комплексу (ПТРК) “Корсар”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Интерфакс-Украина.

“Переговори з цього питання почалися у 2016 році. Україна завжди готова до трансферу технологій в Азербайджан”, – повідомляє AzeriDefence з посиланням на представника держконцерну “Укроборонпром”.

Згідно з інформацією, в “Укроборонпром” відзначили, що Збройні сили Азербайджану зацікавлені в придбанні комплексу “Корсар” і українсько-білоруського ПТРК “Скіф”. У 2016 році “Скіфи” були оснащені новими ракетами.

У ПТРК “Корсар” застосована напівавтоматична система наведення по променю лазера. Виявлення цілі і наведення забезпечується за допомогою оптичного та інфрачервоного прицілів, що дозволяє вести вогонь в складних погодних умовах. Бронепробиття ПТУР Р-3 становить не менше 550 мм за динамічним захистом (ДЗ). Тип бойової частини (БЧ) – кумулятивна тандемна. Дальність стрільби – 100-2500 м.

ПТРК “Скіф” оснащений напівавтоматичною системою наведення по променю лазера. Дальність виявлення цілі комплексом складає 7 тис. метрів. Бронепробивність – не менше 800 мм. Тип БЧ – кумулятивна тандемна. Дальність стрільби – днем ​​100-5000 м, вночі: 100-3000 м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають