9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Автопарк 66-го мобільного шпиталю ООС на 65% складається з нових машин

66-й військовий мобільний госпіталь, що знаходиться у Покровську, готовий до виконання завданнь на нових санітарно-евакуаційних автомобілях Богдан-2251, що складають основу автомобільного парку шпиталю.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу корпорації Богдан.

Автомобільний парк окремої автомобільної санітарної роти, яка входить до складу мобільного шпиталю на 2/3 укомплектований новими, сучасними автомобілями санітарно-медичної евакуації «Богдан», які прийшли на зміну старим, морально і технічно застарілим «Таблеткам» і «Газелям».

Військові медики продовжують надавати допомогу усім хто її потребує, використовуючи для евакуації та доставки хворих та постраждалих сучасний автомобільний транспорт та експериментальний автомобільний комплекс.

Нагадаємо, що у жовтні корпорація «Богдан» достроково виконала контракт на виготовлення і постачання оновленої версії санітарних автомобілів «Богдан 2251» для Збройних Сил України. Військовим була відправлена фінальна в цьому році партія техніки, яка призначена для вивезення поранених та подальшої евакуації до медичних лікувальних закладів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають