9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

«АвтоКрАЗ» розширює лінійку самохідних шасі (фото)

«АвтоКрАЗ» розширює лінійку власних самохідних шасі новою моделлю — КрАЗ-«Атлант».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Головною особливістю нової моделі стало розташування силового агрегата в задній частині автомобіля. Таке компонування популярне для різних видів військової техніки, і аналогічних пропозицій на ринку від автомобільних брендів не так багато. А їх ціна на подібні спеціальні модифікації досить часто змушує бронебудівельників і спецнадбудовників самостійно доопрацьовувати стандартні автомобільні шасі, що не кращим чином впливає на якість та робочі характеристики кінцевого виробу.

«КрАЗ» вирішив відгукнутися на потреби ринку — запропонувати універсальну готову шасі-платформу з сучасними компонентами, при цьому поборотися за краще на ринку співвідношення ціни та якості, а також технічних параметрів.

Розробка новинки вже на завершальній стадії. «АвтоКрАЗ» запрошує до співпраці виробників бронетехніки та спеціальних надбудов для розгляду нової платформи в якості базового шасі для своїх продуктів.

Основні переваги новинки із заднім розташуванням силового агрегата:

  • збільшена робоча зона екіпажа зі зменшеною висотою загального профілю автомобіля;
  • можливість збільшити фронтальний балістичний захист виробу;
  • значний кліренс 400 мм;
  • система автоматичного регулювання і підтримки тиску в шинах;
  • високоефективні дискові гальма з системою ABS;
  • шасі вже у базовій версії укомплектоване незалежною підвіскою, днищем із протимінним захистом для рівнів 2-3 по Stanag 4569.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають