9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

«АвтоКрАЗ» отримав замовлення на бронеавтомобілі Cougar

Державна спеціальна служба транспорту, яка входить до системи Міністерства оборони України, через портал публічних закупівель придбала броньовані автомобілі КрАЗ Cougar APC, виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Машини придбані за переговорною процедурою, оскільки на торгах була відсутня конкуренція – відповідно до листа Торгово-промислової палати України від 6 грудня 2021 року, єдиним виробником в Україні автомобіля «КрАЗ Кугуар» є ПрАТ «АвтоКрАЗ», яке свою чергою повідомило, що кваліфікованим дилером та продавцем цих автомобілів є ТОВ «Промінтерінвест Груп».

Відповідно військова частина Т0710 ДССТ 20 грудня уклала з «Промінтерінвест Груп» договір на постачання двох бронеавтомобілів КрАЗ Cougar APC (шифр «дизель») по 7,464 млн грн. Загальна вартість контракту склала 14,928 млн грн.

Бронетехніка має бути поставлено впродовж двох днів – до 22 грудня цього року.

Договір передбачає гарантійний термін обслуговування – 12 місяців або 30 000 км експлуатації.

blank

«КрАЗ Кугуар» або «КрАЗ Куга» (англ. KrAZ Cougar) – бронеавтомобіль, що базується на шасі Toyota Land Cruiser 79. Виробляється за ліцензією канадсько-еміратської компанії Streit Group у Кременчуці.

Бронеавтомобіль активно закуповувався у 2014 році для потреб Національної гвардії України та ДПСУ. У час, коли в Україні відчувався надзвичайний дефіцит бронетехніки, саме бронеавтомобілі КрАЗ дозволяли надати надійний протикульовий та протимінний захист військовослужбовцям, які були залучені до Антитерористичної операції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають