9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

“АвтоКрАЗ” готує оновлену вантажівку КрАЗ-63221 (фото)

Кременчуцький автомобільний завод («АвтоКрАЗ») готує оновлення вантажного автомобіля моделі КрАЗ-63221.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Начальник експериментального цеху ПрАТ «АвтоКрАЗ», Валентин Овдієнко, розповів в програмі Security talks про оновлення вантажного автомобіля КрАЗ-63221.

«Автомобіль 63221 знаходиться в процесі збирання. Оригінальність цього автомобіля, що на ньому застосований двигун Cummins, вся гальмівна система це Полтавського автоагрегатного заводу, вся система охолодження від Сумського авторемонтного заводу», – розповів Валентин Овдієнко.

blank
Процес складання оновленого автомобільного шасі КрАЗ-63221. Стоп-кадр з відео

«Мости, підвіска, рама – це все власного виробництва (АвтоКрАЗ – ред.), ливарну продукцію ми отримуємо: частину з Харкова, частину зі Сміли (мова про Смілянський ливарний завод – ред.) для виробництва саме важких вузлів», – відзначив начальник експериментального цеху «АвтоКрАЗ».

Слід зазначити, що на підприємстві «АвтоКрАЗ» є власне ливарне виробництво, зокрема сталеливарний цех потужністю 15-ть тисяч тонн на рік та ділянка кольорового лиття потужністю 300 тонн на рік. Виробництво оснащене електродуговими печами.

blank
Кабіна вантажівки КрАЗ-63221. Стоп-кадр з відео

Кабіна експериментальної вантажівки теж власного виробництва Кременчуцького автомобільного заводу.

КрАЗ-63221

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 – високої прохідності, призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального та промислового призначення, а також буксирування причепа всіма видами доріг, бездоріжжю і будь-якій місцевості.

blank

Вантажівка виготовляється в модифікації військового призначення, обладнана системою регулювання тиску в шинах, при цьому управління здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають