9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

“Авіакон” модернізує три ударних гелікоптери Мі-24

 • ДП “Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон” (входить до складу ДК “Укроборонпром”) у 2021-2022 роках планує модернізувати щонайменше три гелікоптери Мі-24.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Так, на майданчику державних закупівель ProZorro у листопаді-грудні цього року було оприлюднено низку тендерів щодо закупівлі досить значного переліку виробів та послуг (авіадвигуни, станції ОЕП, радіостанції тощо), які об’єднує загальна кількість (для комплектування трьох одиниць техніки) та строки виконання (здебільше до кінця наступного року).

  Зокрема, в АТ “Мотор Січ” було замовлено шість нових авіадвигунів ТВ3-117ВМА-СБМ1В-02 (за 135 666 416 гривень) та капітальний ремонт трьох редукторів ВР-24 (на суму у 18 204 268 гривень).

  Також укладені контракти з ДП НВК “Прогрес” (закупівля трьох комплектів станцій оптико-електронного подавлення “Адрос” КТ-01, комплектів запчастин на неї та лазерної системи ФПМ-01КВ на загальну суму у 5 707 070 грн), ДП УНДКТІ “Дінтем” (придбання трьох комплектів м’яких паливних баків вартістю у 5 659 411 гривень) й ДАКХ “Артем” (три комплекти комбінованих пристроїв “Адрос” КУВ 26-50-0 за 3 804 390 грн).

  Частина подібних контрактів ще не укладена, як, наприклад, замовлення на три комплекти радіостанцій KHF-1050 вартістю у $315 046.

  Більш детальна інформація щодо цих закупівель не повідомляється, проте відомо, що подібним набором можуть оснащуватись модернізовані бойові гелікоптери Мі-24ПУ1.

  Варто додати, що частину з аналогічних позицій “Авіакон” вже замовляв у липні цього року, але у кількості для комплектування двох гелікоптерів. Зокрема, на ProZorro можна знайти тендери щодо капітального ремонту редукторів ВР-24 (“Мотор Січ” за 14 984 090 має виконати ці роботи до 31 грудня 2021 року) або постачання двох станцій ОЕП “Адрос” (ДП НВК “Прогрес” отримає за це 2 518 540 грн)


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

  Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.

  До кінця року на Бурштинській ТЕС відремонтують шість енергоблоків

  На Бурштинсьткій ТЕС до кінця року відремонтують шість енергоблоків. Інвестиції в оновлення електростанції складуть 546 мільйонів гривень.Про це...

  Бориспіль увійшов до ТОП-5 кращих аеропортів Східної Європи

  Аеропорт Бориспіль посів п'яте місце в рейтингу 10 найкращих повітряних гаваней Східної Європи, складеному британською компанією Skytrax.Передає Національний Промисловий...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні з торішнім показником за аналогічний...

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією - "Орловка-Ісакча" - за цей час...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  Зараз читають

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні...

  У МОЗ анонсували виробництво вакцин проти грипу в України

  Заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що в Україні збираються...

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.