9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Aselsan модернізує українські системи протиповітряної оборони

Державна компанія «Укрспецекспорт» підписала контракт з турецькою оборонною компанією Aselsan у сфері систем управління військами та модернізацію ППО.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Угодою, яка була підписана під час міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF–2021, передбачено надання послуг щодо модернізації окремих систем протиповітряної оборони та щодо інтеграції до системи управління військами (Command&Control) виробництва ASELSAN, повідомила пресслужба ДК «Укрспецекспорт».

За результатом виконання контракту буде підвищено тактико-технічні характеристики систем ППО Збройних сил України.

«Цей контракт – черговий крок для поглиблення співпраці між нашими країнами у сфері військово-технічного співробітництва. На сьогодні компанія Aselsan A.S. є потужним виробником оборонної продукції в Турецькій республіці. Ця компанія не лише виробляє продукцію для майже усіх видів і родів військ, а ще займається ґрунтовною науково-дослідною роботою і впровадженням високотехнологічних розробок», – прокоментував підписання угоди Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

ЗРК стрільба С-300 ППО

Турецька оборонна компанія Aselsan займається дослідженнями, розробкою та виробництвом військової продукції для оснащення повітряних, наземних і морських сил.

Компанія є одним з основних підрядників збройних сил Туреччини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають