9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

«Артем» виготовив партію некерованих авіаційних ракет для Збройних сил України

ДАХК «Артем» виготовив партію некерованих авіаційних ракет РС-80 для Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Підприємство вже завершило випробування першої партії для Міністерства оборони України.

Замовлення виконано достроково і зараз в компанії очікують збільшення державного оборонного замовлення на цей тип боєприпасів.

«Вогневі випробування пройшли успішно, підтвердивши відповідність продукції технічним вимогам та високим стандартам якості», – повідомили у пресслужбі ДК «Укроборонпром».

Відео з випробувань:

У лютому 2020 року некеровані авіаційні ракети РС-80 з кумулятивно-уламковою бойовою частиною та РС-80ГММ з габаритно-масовим еквівалентом бойової частини було прийнято на озброєння Збройних Сил України.

Ракетні снаряди РС-80 спроєктовані ДАХК «Артем» для озброєння літаків, гелікоптерів, а також наземних платформ з використанням штатних пускових блоків.

Під час проведення державних випробувань здійснювались пуски ракет з наземних платформ, гелікоптерів та літаків, за результатами яких було визнано їх відповідність тактико-технічним характеристикам.

Некеровані авіаційні ракети РС-80 призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей.

Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори Державного акціонерного холдингу «Артем» передбачили оснащення некерованих авіаційних ракет РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають