9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

«Артем» відвантажив Повітряним силам партію нових некерованих ракет РС-80 (відео)

Державна акціонерна холдингова компанія (ДАХК) «Артем», яка входить до складу ДК “Укроборонпром”, відвантажила Повітряним силам ЗСУ партію некерованих авіаційних ракет РС-80.

Таким чином, підприємство достроково виконало державне оборонне замовлення, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну.

Некеровані авіаційні ракети РС-80 спроєктовані конструкторським бюро ДАХК «Артем» для озброєння ударних та спеціальних вертольотів армійської авіації, а також бойових літаків штурмової, винищувальної та бомбардувальної авіації Збройних сил України. Ракети здатні пробивати 400 мм броні за умови дальності запуску у 1300 – 5000 метрів. Дальність ураження повітряних цілей – до 4 км, наземних – до 7 км.

blank
Партія некерованих ракет РС-80 длшя Повітряних сил ЗСУ. Фото: пресслужба ДК “Укроборонпром”

РС-80 призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей. Для забезпечення найбільш ефективного ураження конструктори ДАХК «Артем» передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.

Наприклад, оснащення ракети пучково-осколковою бойовою частиною з програмованим підривачем дасть змогу здійснювати підрив безпосередньо у повітрі у кількох метрах від цілі, що значно підвищує ефективність ураження. Ця модифікація розроблена для боротьби з безпілотниками у складі зенітних ракетних комплексів. Також РС-80 може оснащуватись кумулятивною бойовою частиною для знищення бронетехніки противника.

Нагадаємо, некерована авіаційна ракета РС-80 прийнята на озброєння Збройних сил України у лютому 2020 року. У жовтні 2020 року ДАХК «Артем» виготовила першу партію на замовлення Міністерства оборони України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають