9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

«Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» повідомляє про вчасно та якісно виконаний черговий етап дослідно-конструкторської роботи по створенню артилерійського боєприпасу калібру 155 мм в межах виконання державного оборонного замовлення.

Заявляється, що компанія успішно провела випробування артилерійського снаряда на підрив та на безпечність експлуатації виробу.

blank
155 мм артилерійські боєприпаси виробництва ДАХК «Артем». Фото: Facebook/ДАХК «Артем»

Наразі проводяться підготовчі роботи до виконання наступного етапу дослідно-конструкторської роботи (ДКР). У березні, ми повідомляли, що компанія «Артем» готується до виробництва 155 мм боєприпасів.

blank
Випробування 155 мм артилерійського боєприпасу виробництва ДАХК «Артем». Фото: Facebook/ДАХК «Артем»

На той час на підприємстві виготовлялася установча партія, яка як планувалося, у червні цього року, мала розпочати випробування. Дослідно-конструкторська робота триває в інтересах Міністерства оборони України.

“В нашій версії він буде двоскладовий, тобто він матиме донну частину та верхню частину”, – розказав технічні деталі Володимир Зімін

blank
Випробування 155 мм артилерійського боєприпасу виробництва ДАХК «Артем». Фото: Facebook/ДАХК «Артем»

Президент компанії уточнив, що вже виготовлена все необхідне оснащення та є відштампована донна частина боєприпасу.

“На наступному тижні переходимо до роботи над верхньою частиною боєприпасу та до червня місяця ми вийдемо на випробування”, – додав Зімін.

Окрім цього, Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» вже виготовляє 152-мм снаряди до систем «Гіацинт» для потреб Збройних Сил України.

blank
Великокаліберні снаряди (152 та 155 мм) виробництва ДАКХ «Артем» на виставці військової техніки У Києві на Михайлівській площі 23 серпня 2018 року у День державного прапора напередодні Дня Незалежності України

До кінця цього року партію боєприпасів до систем «Гіацинт» у буксованому (2А36) та самохідному варіанті (2С5) буде передано Міністерству оборони України.

Снаряд який виготовляють на ДАХК «Артем» відрізняється від базового ОФ-29 більшою механічною точністю та меншою похибкою по вазі, проте на відміну від радянського зразка український аналог збірний з трьох частин – донної, верхньої та конусної.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають