9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Армія Таїланду отримала чергові п’ять танків Оплот-Т

Державний концерн “УкрОборонПром” 10 грудня доставив до Таїланду партію з п’яти основних бойових танків “Оплот”

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence Blog.

Україна уклала контракт на постачання 49 танків “Оплот” ще у 2011 році, але повільно постачала продукцію через проблеми внутрішньої безпеки країни.

Згідно з повідомленнями в тайських соціальних мережах, партія танків “Оплот” нещодавно надійшла з України морем до військово-морської бази Саттахі.

Основний бойовий танк “Оплот” розроблено Харківським конструкторським бюро машинобудування ім. Морозова для Збройних Сил України. Королівська тайська армія замовила спеціальний варіант українського танка з деякими незначними модифікаціями, щоб відповідати місцевим вимогам з назвою “Оплот-Т” (Таїланд).

Танк «Оплот-М» озброєний 125-мм повністю стабілізованою гладкоствольною гарматою, оснащену автозавантажувачем карусельного типу. Система захисту “Оплоту” об’єднує пасивну броню, вибухонебезпечну реактивну броню і засоби для захисту бака. ОБТ оснащений вбудованою вибуховою реактивною системою захисту броні нового покоління Дуплет (Нож-2), що захищає від тандемних боєголовок. Резервуар танку може витримати вибуху до 10 кілограм тринітротолуолу (ТНТ) під танковою доріжкою та до 4 кілограм ТНТ під водійським відділенням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають