9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Армія США призупинила контракт на вантажівки КрАЗ

Отриманий ПрАТ «АвтоКрАЗ» на початку 2021 року трирічний контракт на постачання автомобільної техніки КрАЗ в інтересах армії США «поставлений на паузу».

Про це в інтерв’ю каналу ICTV розповів генеральний директор товариства Роман Черняк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

За його словами на замовлення у кількасот машин виробництва українського підприємства вплинуло рішення про виведення американських військ з Афганістану у 2021 році.

Нагадаємо, що у травні 2021 року стало відомо, що ПрАТ «АвтоКрАЗ» отримало трирічний контракт на постачання великовантажної автомобільної техніки та запасних частин в інтересах Контрактного командування армії США.

Безпосереднім замовником виступила компанія US21 Inc. (Ферфакс, штат Вірджинія, США), яка регулярно здійснює постачання для уряду, міністерства оборони та інших державних установ Сполучених Штатів Америки.

blank
Процес складання оновленого автомобільного шасі КрАЗ-63221. Стоп-кадр з відео

Наразі на підприємстві «АвтоКрАЗ» працюють над оновленою версією вантажівки КрАЗ-63221. На автомобіль буде встановлено двигун Cummins, а вся гальмівна система вироблятиметься на Полтавському автоагрегатному заводі. Система охолодження, яка встановлюватиметься на вантажівку, буде виготовлена силами Сумського авторемонтного заводу.

Останні новини:

Зараз читають