9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Армія отримає ще три протипожежні танки до кінця квітня

Державне підприємство “Львівський бронетанковий завод” до кінця квітня передасть Збройним силам України три протипожежні танки ГПМ-54.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

На завершальній стадії капітального ремонту та модернізації на ЛБТЗ знаходяться три одиниці ГПМ-54. Згідно з виробничим планом завод планує завершити їх ремонт до кінця поточного місяця, випереджаючи графік. Про це заявляє прес-служба концерну “Укроборонпром”.

Нагадаємо, що 9 квітня Львівський бронетанковий завод передав військовим партію з чотирьох протипожежних танків ГПМ-54. Загалом же за квітень поточного року завод має передати українській армії 7 протипожежних танків.

Зазначимо, на сучасні протипожежні танки ГПМ-54 встановлено нове гідравлічне обладнання європейських виробників для забезпечення управління лафетним стволом, бульдозерним обладнанням і механізмом підйому кузова машини, встановлено нове бульдозерне обладнання марки з грейдерним положенням, допрацьовано можливість включення пожежного насоса лафетного ствола для проведення гасіння пожежі без зупинки основного двигуна на місці та в русі.

На сьогодні, даний пожежний танк є єдиним видом броньованої пожежної гусеничної техніки, який є на озброєнні в Збройних Силах України, та є необхідним на складах зброї та боєприпасів для гасіння пожеж різних класів складності де доступ іншої пожежної техніки є неможливим. Створений на базі танка Т-55 містить цистерну для води місткістю 10 м³, а також бак для піни місткістю 1,1 м³ та може гасити пожежу водою на відстані до 60 метрів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають