9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Антидрон — портативний комплекс протидії БПЛА від компанії “Квертус” (відео)

Київська компанія “Квертус”, що спеціалізується на розробці систем РЕБ та комплексній дезактивації безпілотних апаратів презентувала свої антидронові рушниці “KVS ANTIDRON-M” та “KVS ANTIDRON-H”.

Кореспондент АрміяІnform зустрівся з виконавчим директором компанії Іваном Дмитрієвим, який розповів про дуже цікавий пристрій, який розробили учасники боїв на Сході України. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Відзначається, що компанію створили у 2016 році учасники АТО, які демобілізувалися. Основний напрямок роботи підприємства – створення систем боротьби з безпілотниками, протидії радіокерованим вибуховим пристроям, охорона важливих стратегічних об’єктів. Працівники підприємства з бойовим досвідом мають чітке розуміння, чого бракує на фронті. Вони вже розробили та виготовили рушницю для нейтралізації БПЛА. 

Антидрон

Антидрон – портативний комплекс протидії БПЛАКиївська компанія «Квертус» спеціалізується на розробці систем РЕБ та комплексній дезактивації безпілотних апаратів. Кореспондент АрміяІnform зустрівся з виконавчим директором компанії Іваном Дмитрієвим, який розповів про дуже цікавий пристрій, який розробили учасники боїв на Сході України.Компанію створили у 2016 році учасники АТО, які демобілізувалися. Основний напрямок роботи підприємства – створення систем боротьби з безпілотниками, протидії радіокерованим вибуховим пристроям, охорона важливих стратегічних об’єктів. Працівники підприємства з бойовим досвідом мають чітке розуміння, чого бракує на фронті. Вони вже розробили і виготовили рушницю для нейтралізації БПЛА.Нинішня четверта модифікація має покращені технічні параметри. Керування БПЛА здійснюють за допомогою каналів управління, а орієнтуватися у просторі їм допомагає GPS-навігація. Отримання і передача інформації відбуваються безпосередньо каналами телеметрії. Тож спектр частот, який використовує ворожий дрон, блокується, внаслідок чого він стає некерованим, нездатним передавати й отримувати дані, втрачає орієнтацію у просторі. Зрештою дрон падає, не виконавши свого завдання.Для того, щоб повністю навчитися користуватися рушницею, достатньо півтори години. Вироби компанії «Квертус» зарекомендували себе як ефективний засіб протидії «малій» авіації.Комплекси випускають у двох варіантах. Перший розрахований на гуманітарні місії – поліцейські, для охорони громадського порядку. Такі рушниці використовували в період проведення Ліги Чемпіонів з футболу в Києві, під час параду, присвяченому Дню Незалежності, у фіналі Євробачення тощо.Другий варіант комплексу – військовий. Має розширений частотний діапазон, характерний для військових БПЛА. Призначений для використання в підрозділах ротної і взводної ланок для захисту опорних пунктів, місць постійної чи тимчасової дислокації.Антидроновими рушницями цікавляться представники інших країн, але продавати їх за кордон, доки йде війна в Україні, підприємство не планує. У той час, коли наші підрозділи повністю не оснастять портативними комплексами протидії БПЛА, експортний варіант не розроблятимуть.(https://armyinform.com.ua/2020/03/antydron-portatyvnyj-kompleks-protydiyi-bpla/)

Опубліковано Сухопутні війська ЗС України Четвер, 12 березня 2020 р.

Нинішня четверта модифікація має покращені технічні параметри. Керування БПЛА здійснюють за допомогою каналів управління, а орієнтуватися у просторі їм допомагає GPS-навігація. Отримання і передача інформації відбуваються безпосередньо каналами телеметрії. Тож спектр частот, який використовує ворожий дрон, блокується, внаслідок чого він стає некерованим, нездатним передавати й отримувати дані, втрачає орієнтацію у просторі. Зрештою дрон падає, не виконавши свого завдання.

blank

Для того, щоб повністю навчитися користуватися рушницею, достатньо півтори години. Вироби компанії “Квертус” зарекомендували себе як ефективний засіб протидії “малій” авіації.

blank

Комплекси випускають у двох варіантах. Перший розрахований на гуманітарні місії – поліцейські, для охорони громадського порядку (KVS ANTIDRON-H). Такі рушниці використовували в період проведення Ліги Чемпіонів з футболу в Києві, під час параду, присвяченому Дню Незалежності, у фіналі Євробачення тощо.

Другий варіант комплексу – військовий (KVS ANTIDRON-M). Має розширений частотний діапазон, характерний для військових БПЛА. Призначений для використання в підрозділах ротної та взводної ланок для захисту опорних пунктів, місць постійної чи тимчасової дислокації.

blank
Фото: АрміяІnform

Антидроновими рушницями цікавляться представники інших країн, але продавати їх за кордон, доки йде війна в Україні, підприємство не планує. У той час, коли наші підрозділи повністю не оснастять портативними комплексами протидії БПЛА, експортний варіант не розроблятимуть.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають