9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Американський інвестор обрав Житомир для будівництва патронного заводу

Інвестор обрав Житомир для будівництва патронного заводу, напередодні міська влада погодила виділення земельної ділянки під стратегічне підприємство.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Патронний завод планують збудувати у промисловій зоні Житомира.

Сесія міської ради сьогодні надала згоду на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Корольова, 132 з метою подальшої передачі однієї з новоутворених площ Товариству з обмеженою відповідальністю «Житомирський патронний завод».

“Американська компанія інвестує у Житомир і побудує підприємство оборонного комплексу. Це – сотні робочих місць, величезна інвестиція у більш ніж 100 мільйонів доларів та високотехнологічні технології…”, – каже міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Інвестор обрав Житомир з-поміж Дніпра та Львова.

На наступну сесію міської ради інвестор представить соціальні програми, а також певний порядок працевлаштування

blank

Після 2014 року, коли Україна втратила завод з виробництва набоїв, говорить Сергій Сухомлин, було багато намагань побудувати новий. Тепер він з’явиться у Житомирі і забезпечуватиме набоями наші Збройні Сили.

“У них є обов’язкова квота для учасників АТО/ООС, зокрема для військових з інвалідністю…”, – додає міський голова.

Сергій Сухомлин також зауважив, що виробництво набоїв не передбачатиме їх зберігання у складських приміщеннях.

У 2019 році директор інвестиційно-інноваційного центру Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев озвучив інформацію про наміри збудувати патронний завод у Павлограді.

blank

Також у грудні 2018-го запустили лінію виробництва пістолетних набоїв 9х18 мм та 9х19 мм на казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» МВС України, але наразі лінія не використовується на повну потужність, а частина імпортного обладнання взагалі не введена в експлуатацію – підприємству виявилося вигідніше купувати вже готові заготовки за кордоном, ніж виготовляти їх на власних потужностях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають