9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Листопада, 2023

Африканські країни зацікавлені у спільному виробництві української зброї

Африканські країни зацікавлена не тільки у закупівлях української зброї, а й у розміщенні на своїй території її виробництва.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на панельній дискусії в рамках Форуму оборонних індустрій, передає Промисловий Портал з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

“Африка була одним із найбільших ринків збуту української військової продукції до початку повномасштабної війни. Сьогодні Африка чекає на повернення українських компаній на цей ринок для продажу зброї. Поки що ця опція, зрозуміло, закрита.

В одній африканській країні, спілкуючись із лідером цієї країни, він так довірливо подивився мені в очі і каже: “Вам стільки зброї вже надіслали, вам стільки точно не потрібно. Можливо, трохи поділіться з нами?” Тобто, там інше сприйняття наших потреб”, – говорить Кулеба.

blank
Фото: КБ “Луч”

За словами міністра, друга зацікавленість, яка з’явилася у країнах Африки – це, власне, розміщення виробництва української зброї та амуніції на території Африки.

“Це новий тренд”, – зазначив Кулеба. Він вважає, що “попит на продаж і виробництво зброї, виробленої в Україні, буде дуже високим”.

Останні новини:

Зараз читають