9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

«Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

 • Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Програмно-технічний комплекс (ПТК) обробки та відображення даних повітряної обстановки та системи посадки буде розміщено на військовому аеродромі у Калинівці Вінницької області.

  Комплекс включає пристрої для відображення повітряної обстановки та систем посадки, данні для цього отримуються з диспетчерського та посадкового радіолокаторів.

  Оскільки тендерною документацією не передбачено постачання нових чи модернізація наявних радіолокаторів, то передбачено постачання аналогово-цифрових конвертерів для диспетчерської та посадкової радіолокаційної станції.

  Також до комплекту входить обладнання для розмноження відео сигналу, їх комунікації, комплект кабелів та програмне забезпечення. Пуско-налагоджувальні роботи будуть проведені співробітниками Науково-виробничого підприємства «Аеротехніка-МЛТ».

  Всі роботи мають завершитися до кінця квітня 2021 року, кошторис складає 2 448 870 гривень, конкурент на відкритих торгах ТОВ «ТЕХСВІТЛО» пропонувало свій програмно-технічний комплекс за 2 600 000 гривень.

  Що це за обладнання ми запитали у заступника директора з фінансових питань Науково-виробничого підприємства «Аеротехніка-МЛТ» Миколи Нечхаєва

  “Фактично, це сучасна цифрова версія «ВИСП» [Ред. від рос. – выносные индикаторы системы посадки] з розширеними функціональними можливостями. Комплекс забезпечує контроль повітряного простору та зліт/посадку повітряних суден в зоні аеродрому, управління засобами світлотехнічного забезпечення аеродрому, засобами зв’язку та радіолокації”, – прокоментував заступник директора.

  Рік тому 7 бригада тактичної авіації імені Петра Франка отримала автоматизованого командно-диспетчерського пункту (АКДП) нового покоління від «Аеротехніка-МТЛ», на скільки він схожий на замовлений Авіаційною базою НГУ?

  “Комплекс аналогічний. Він є спрощеним по комплектності та виконанню варіантом Автоматизованого командно-диспетчерського пункту, прийнятого на озброєння ЗСУ та поставляємого нашим підприємством за ДОЗ”, – уточнив Микола Нечхаєв

  Тобто зараз авіаційні підрозділи різних військових формувань мають певну уніфікацію аеродромного обладнання, що виготовляється в Україні.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  У Володимир-Волинському для військовослужбовців ЗСУ побудували житло (відео)

  14 жовтня 42 військовослужбовці Володимир-Волинського гарнізону отримали ордери на службове житло.Будинок зводили...

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...

  Україна збільшила експорт високоолеїнової соняшникової олії в Китай

  У 2020/21 маркетинговому році Україна експортувала в Китай 86 тис. тонн (+14% до показника минулого року) високоолеїнової...