9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

«Аеротехніка» не буде виконувати ДОЗ по системі «Ореанда-ПС» через позицію Міноборони

Приватне підприємство «Аеротехніка-МЛТ» не буде виконувати державне оборонне замовлення по виробництві автоматизованої системи управління «Ореанда-ПС».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Позиція Міноборони, як замовника цієї системи унеможливила компанію брати участь у таких роботах, оскільки контракт був би збитковий.

«Аеротехніка» передала свою частину робіт іншому приватному підприємству. Водночас компанія буде приймати участь у деяких роботах.

Інформується, що права на автоматизовану систему управління «Ореанда-ПС», після виконання всіх дослідно-конструкторських робіт компанією «Аеротехніка-МЛТ», належать Міністерству оборони, тому військове відомство саме визначає якому підприємству довірити роботи.

АСУ «Ореанда-ПС» відповідно до намірів МОУ має бути поставлена упродовж 2022 року, а можливо й на початку 2023 року.

blank
8 перших АСУ «Ореанда-ПС», що розроблені та виготовлені вітчизняним підприємством ТОВ «НВП «Аеротехніка МЛТ», були передані ЗСУ 21 грудня 2018 року. Загалом планується постачання 20 таких комплексів.

«Ореанда-ПС» дозволяє використовувати новітні цифрові технології в побудові комплексів і при цьому застосовувати їх на практиці разом із наявною базою техніки, що стоїть на озброєнні ЗСУ.

«Ореанда» — це автоматизована система бойового управління силами та засобами авіації, протиповітряної оборони всіх видів ЗС України.

Комплекси цієї системи призначені для оснащення пунктів управління від тактичного до стратегічного рівня.

АСУ «Ореанда-ПС» розроблялась у двох варіантах — для стаціонарних та рухомих пунктів управління.

Комплекс засобів автоматизації передбачає об’єднання різних типів автоматичних систем (авіація, ЗРВ, РТВ, розвідка та РЕБ) в одну систему, що працюватиме в єдиному інформаційному полі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають