9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

«Аеротехніка-МЛТ» представила лінійку своїх нових радіолокаційних станцій на базі КрАЗ (відео)

Компанія «АвтоКрАЗ» продовжує плідну співпрацю з Науково-виробничим підприємством «Аеротехніка-МЛТ» зі створення новітніх РЛС.

Саме вантажівки «КрАЗ» обрала «Аеротехніка» для встановлення своїх нових радіолокаційних систем, що було продемонстровано на невеликому презентаційному відео оприлюдненому автовиробником. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Як можна побачити, більшість модернізованих та нових РЛС, а також допоміжні машини комплексів, були встановлені на кременчуцьке шасі високої прохідності КрАЗ-6322 6х6. Один із варіантів цього авто – КрАЗ-6322 РЕБ «Радист» з вантажністю до 13600 кг був розроблений спеціально для монтажу різноманітних комплексів зв’язку, РЛС та систем РЕБ й здатен успішно надавати таким системам можливість роботи в польових умовах.

Зокрема були представлені наступні вироби НВК «Аеротехніка-МЛТ» на цьому шасі:

Модернізований рухомий радіовисотомір ПРВ-16МА (РРВ-16МА), що працює в сантиметровому діапазоні хвиль і призначений для автоматичного виявлення і визначення висоти польоту цілей за зовнішніми цілевказівками від сполученої РЛС, визначення кута місця постановника активних завад і видачі радіолокаційної інформації споживачам у форматі ASTERIX.

blank
Модернізований рухомий радіовисотомір ПРВ-16МА (РРВ-16МА)

Мобільна суміщена радіолокаційна станція L-діапазону MARS-L, що являє собою наземну рухому РЛС, в якій реалізований принцип спільної роботи каналів первинної та вторинної локації. В основу побудови РЛС закладені технології побудови передавальних і приймальних радіолокаційних пристроїв з використанням сучасних способів формування та обробки складних радіолокаційних сигналів, а також захисту від перешкод.

blank
Мобільна суміщена радіолокаційна станція L-діапазону MARS-L

Наземна рухома радіолокаційна станція (РЛС) дальнього виявлення метрового діапазону хвиль П-18МА (П-180У), що є вдосконаленою версією старої аналогової РЛС П-18. В результаті модернізації поліпшуються характеристики виявлення, реалізується автоматичний супровід траєкторій руху повітряних об’єктів. Станція забезпечує приймання даних від інших РЛС і радіовисотоміру, обмін радіолокаційною інформацією відбувається за наданими каналами обміну даних в узгодженому протоколі обміну.

blank
Наземна рухома радіолокаційна станція (РЛС) дальнього виявлення метрового діапазону хвиль П-18МА (П-180У)

Ще один виріб «Аеротехніки» – нова наземна мобільна радіолокаційна станція VHF діапазону БУРШТИН-1800 обрала платформою більш потужне спеціальне шасі КрАЗ-7634НЕ з колісною формулою 8х8 та вантажністю 18800 кг. Ця РЛС призначена для автоматичного виявлення повітряних об’єктів, визначення їх поточних координат (азимуту та дальності) і видачі радіолокаційної інформації споживачеві.

blank
Наземна мобільна радіолокаційна станція VHF діапазону БУРШТИН-1800

Варто додати, що саме шасі КрАЗ-7634НЕ обрано як платформа для пускових новітніх українських ракетних комплексів «Вільха» та «Нептун».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають