9.5 C
Alba Iulia
Середа, 23 Червня, 2021

45 експериментальний завод купує 5 повнопривідних шасі 6х6

 • Після двох попередніх тендерів, що були скасовані, Державне підприємство “45 Експериментальний механічний завод” оголосило тендер на купівлю 5 повнопривідних автомобілів (шасі) 6х6.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  На відміну від попередніх у новому виключена згадка про шасі виробництва МАЗ чи його еквівалент, а використане формулювання “Повнопривідний автомобіль (шасі) з колісною формулою 6х6 без платформи або еквівалент”.

  Повнопривідний автомобіль (шасі) без платформи, призначений для монтажу різних технічних пристроїв та при необхідності монтажу озброєння і військової техніки. Шасі призначене для експлуатації по всім видам доріг та місцевості та розраховане на експлуатацію при безгаражному зберіганні.

  Шасі повинно мати підтвердження проходження випробувань у складі виробу «Автоцистерна АЦ-12-63221», проведених Міністерством оборони України та мати допуск до експлуатації у Збройних силах України, тобто мова йде про шасі КрАЗ-63221.

  Технічні характеристики для шасі 6х6 які купує ДП “45 експериментальний завод”:

  Споряджена маса, не більше: 11 350 кг
  Розподіл мас, не більше:
  – на передню вісь 6050 кг
  – на другу вісь 2650 кг
  – на третю вісь 2650 кг
  Технічно допустима максимальна маса, не більше: 25 150 кг
  Розподіл мас, не більше:
  – на передню вісь 7150 кг
  – на другу вісь: 9000 кг
  – на третю вісь: 9000 кг
  Технічно допустима вантажопід’ємність, не менше: 13 800 кг
  Технічно допустима максимальна маса автопоїзду, не більше: 45 000 кг.

  Шасі розраховані на експлуатацію при температурах навколишнього середовища від -45 ֯С до +40 ֯С (граничні значення температур -50 ֯С, +50 ֯С), відносної вологості повітря до 98% при +25 ֯С, запиленості повітря до 1,5 г/м3, швидкості вітру до 20 м/с, при опадах у вигляді дощу, снігу, граду з максимальною інтенсивністю до 3 мм на хвилину.

  Шасі може експлуатуватися з причепом який має зчіпний пристрій по ГОСТ 2349-75, пневматичні з’єднуючі головки по ГОСТ 33603-2015, з’єднання роз’ємні електричних ланцюгів по ГОСТ 9200-2006, пневматичний привід гальмівної системи по ГОСТ 4364-81.

  Гарантійний термін експлуатації складає 24 місяці при умові, що пробіг за цей період не перевищив 40 000 км, при дотриманні споживачем правил, вказаних в керівництві з експлуатації.

  Якість та комплектність товару повинні відповідати технічній документації, вимогам до якості, умовам Договору та підтверджується сертифікатом якості або паспортом з відміткою ОТК виробника відповідно до діючої програми забезпечення якості підприємства при поставці товару.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила...

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Stadler вибрав місце для запуску виробництва електропотягів в Україні

  Швейцарська компанія Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Державне космічне агенство має амбітні плани з виведення на орбіту семи розвідувальних супутників за чотири роки

  Окрім довгоочікуваного виводу на орбіту до кінця цього року космічного апарату дистанційного зондування землі "Січ 2-30", в Державному космічному агентстві України розраховують...

  КВБЗ готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

  Крюківський вагонобудівний завод за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів для приміської пасажирської залізничної компанії, яку пропонують запустити на умовах...

  Військово-морські сили України отримають два тральщики класу Sandown

  Військово-морські сили Збройних сил України отримають два тральщики-шукачі мін класу Sandown зі складу Королівського Військово-морського флоту Великої Британії.Передає Національний...

  “АрселорМіттал Кривий Ріг” планує закупити 1200 вантажних вагонів

  Металургійний комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" розглядає можливість ввести в обіг 1200 нових вагонів у 2021-2022 роках. При цьому власний вагонний парк підприємства...

  Зараз читають

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність...

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він...