9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

«45 експериментальний механічний завод» виконав річні плани та розробив автоцистерну на новому шасі

У 2020 році вінницьке державне підприємство “45-й експериментальний механічний завод”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, виготовило продукції та надало послуг на понад 220 мільйонів 100 тисяч гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну.

Йдеться про виконання держоборонзамовлення, ремонт і модернізацію техніки для Міноборони, замовлення для Нацгвардії та цивільного сектору.

Найбільший обсяг робіт виконано у сфері капремонту і модернізації техніки та обладнання для Міністерства оборони України. Так, відремонтовано понад 60 вантажівок, модернізовано понад 20 автоцистерн, близько 30 танкоремонтних майстерень тощо. Крім цього, у рамках держоборонзамовлення підприємство виготовляло автоцистерни для Збройних Сил України.

blank
27 тонна автомобільна цистерна виготовлена ДП «45-й експериментальний механічний завод» на шасі МАЗ-6516C9 Фото: ДК «Укроборонпром»

Для Національної гвардії України завод поставив декілька автопаливозаправників і розробив найбільшу в Україні автоцистерну на суцільному шасі, яка здатна транспортувати та зберігати 27 тонн пального.

blank
27 тонна автомобільна цистерна виготовлена ДП «45-й експериментальний механічний завод» на шасі МАЗ-6516C9 Фото: ДК «Укроборонпром»

Зазначимо, що 45-й експериментальний механічний завод є провідним підприємством з виробництва технічних засобів транспортування, заправки, перекачування і зберігання нафтопродуктів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають