9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

2020 року Збройні сили вперше комплектують чотири бригади у повному складі

2020 року в Збройних силах України будуть вперше комплексно підготовлені відразу чотири повних бригади.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це розповів начальник відділу бойової підготовки Сухопутних військ – заступник начальника управління бойової підготовки Головного управління підготовки ЗСУ підполковник Владислав Пономарьов.

«Наразі у нас є п’ять навчальних центрів підготовки підрозділів. Один із них у Старичах. Він повністю укомплектований інструкторським складом, має відповідну начально-матеріальну базу, інфраструктуру та спроможний готувати чотири бригади на рік у повному об’ємі», – зазначив Владислав Пономарьов.

Окрім цього, по дві батальйонно-тактичні групи із кожної бригади пройдуть вишкіл за програмою «Підготовка для дій в урбанізованій місцевості». Термін навчання одного підрозділу — 2 тижні.

Другий навчальний центр – це «Широкій лан» (235-й Міжвидовий центр підготовки підрозділів). За рішенням начальника Генерального штабу він набуватиме спроможності поетапно. Протягом цього року там підготують чотири штаби бригади й чотири їхні батальйонно-тактичні групи. У наступному році – 4 штаби бригади та 8 батальйонно-тактичних груп. І у 2022-му чотири бригади у повному складі.

«Також у нас розгорнуті центри підготовки підрозділів родів військ – навчальні центр розвідки, протиповітряної оборони та ракетних військ і артилерії», – додав офіцер.

Нагадаємо, дещо раніше командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський повідомляв, що сухопутні війська у цьому році почнуть перехід на нову перспективну організаційно-штатну J (G) – структуру, яка виключить функції дублювання на всіх рівнях, забезпечить чітку вертикаль та взаємосумісність з державами – членами НАТО.

Крім того, у 2020 заплановано створити на базі однієї з бригад Сухопутних Військ бригадну бойову тактичну групу, яка буде включати власне бригаду та засоби посилення від інших родів військ і служб. Зокрема будуть посилені засоби ППО, розвідки, РЕБ та артилерія.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають