9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Волинське підприємство запускає серійне виробництво автономних печей (фото)

Волинське підприємство, що спеціалізується на виготовленні запчастин та агрегатів для сільського господарства, має намір поставити на потік виготовлення буржуйок.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Конкурент” та повідомлення Волинської обласної ради.

Голова Волинської облради Григорій Недопад, начальник ОВА Юрій Погуляйко та народна депутатка України Ірина Констанкевич ознайомилися з виробничими потужностями підприємства, аби вивчити можливість поставити на потік виготовлення автономних печей для обігріву та приготування їжі, відомих як буржуйки, для потреб військових частин та для фронту.

blank
Фото: Волинська облрада

Підприємство ще з 2014 року забезпечує бійців буржуйками та іншою необхідною у побуті та на полі бою продукцією власного виробництва.

Зокрема, налагоджено виробництво металевих пічок двох конструкцій. Більша може обігріти приміщення об’ємом 30 кубічних метрів, а менша розрахована на 20. Тут виготовляють і залізні сковорідки та інші пристосування для приготування їжі на вогнищі у польових умовах. Також налагоджено роботу із виготовлення плитоносок та комплектуючих для вогнепальної зброї. Усе це системно передають на передову.

«Готуючись до осінньо-зимового сезону, ми не можемо забувати про наших захисників. Якою б складною зима не була для нас, цивільних, найважчою вона буде для тих, хто в бліндажах та окопах за будь-яких погодних умов боронитиме нас від агресора», – зазначив Григорій Недопад.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають