9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Волонтери зі Сваляви передали ЗСУ лазне-пральний комплекс з чаном та автомобільну техніку (фото)

З Мукачівського району на передову відправлено 9-й лазне-пральний комплекс, в облаштуванні якого взяли участь майстри зі Свалявщини. 

Передає Промисловий Портал з посиланням на Район Свалява.

Цього разу свалявські умільці, окрім базової комплектації, додали до мобільного лазне-прального комплексу ще і новинку: встановили чан на 4-5 осіб, який опускається і піднімається на спеціальному пульті управління та систему підігріву води — на дровах. 

Також встановлено електробойлер на 200 літрів води.

blank

Таку роботу відзначив керівник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов.

Посадовець окремо подякував ГО «Допоможи Україні — Сьогодні» в особі Павла Голубки та свалявцям, які вже понад 15 років, як виїхали до Чехії, – Фонду «Znesnaze21» в особі Василя Капустея. 

“Ми сьогодні маємо змогу передавати даний витвір мистецтва для 24-ї окремої механізованої бригади. Внесок усіх вас у стійкість нашої держави неоціненний!”, – відзначив волонтерів і очільник Мукачівської РВА Едгард Токар.

З лазне-пральним комплексом на фронт передали також: 2 гірські мотоцикли для наших прикордонників від Свалявського лісгоспу, ГАЗ з термо-причепом від небайдужих жителів Сваляви, мікроавтобус марки «Тойота» і «Мерседес – С190», який передав нашим військовим наймолодший волонтер Сваляви Іван Данайканич.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають