9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

Волонтери з Казахстану передали три машини медичної допомоги Україні

До України з Казахстану прибули три автомобілі екстреної медичної допомоги. Вони рятуватимуть життя цивільних на Сході та Півдні країни.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Міністерство охорони здоров’я повідомило, що це стало можливо за сприяння першої леді Олени Зеленської та кооперації Посольства України в Казахстані з казахстанським бізнесом.

З початку повномасштабного вторгнення Росії тамтешня амбасада разом з українською громадою та волонтерами організували різні благодійні заходи на підтримку України.

Наразі також формується 20-та вантажівка з гуманітарною допомогою.

«Казахи розуміють наші біль і боротьбу. Як результат, у співпраці з казахстанським бізнесом придбано швидкі для українських медиків. Ми дуже дякуємо нашим партнерам за те, що разом можемо докласти зусиль до порятунку життя українців», – говорить Оксана Врублевська, дружина Надзвичайного і Повноважного Посла в Республіці Казахстан Петра Врублевського.

У МОЗ подякували організаціям, які допомагали з транспортуванням автомобілів: громадській організації Ukrainian American House, благодійному фонду Віктора Пінчука та ГО “Ініціатива Е+”.

Також у Казахстані діє волонтерський штаб.

Зараз там збирають кошти на відбудову однієї зі шкіл в Чернігівській області.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають