9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Волонтери придбали чергову партію пікапів для українських десантників (фото)

Чергова партія пікапів з 24 автівок Mitsubishi L200 надійде у підрозділи Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Прямий.

Перші 12 машин вже в Україні, а друга частина очікується у вівторок. Після підготовки автомобілів для виконання бойових завдань, їх передадуть у бригади ДШВ для протитанкових підрозділів.

Закупівлею та ввезенням автомобілів опікується Фонд Порошенка спільно з ГО «Справа громад» та ГО «Res_Publika. Брати по Зброї». Вони реалізують масштабні проєкти із забезпечення технікою та оснащенням українських бійців. Фонд Порошенка подвоює кожну зібрану небайдужими українцями гривню.

«Ми розгорнули дуже велику волонтерську програму. В чому особливість цієї програми – кожна ваша гривня працює з подвійною ефективністю. І результатом цього є нова партія пікапів», – говорить п’ятий президент України Петро Порошенко.

blank
Фото: Юрій Бірюков

«Ось ці 12 красунчиків, а у вівторок приходить ще 12. Всі вони підуть в Десантно-штурмові війська, у протитанкові підрозділи, обладнані необхідним всім інструментом, генераторами, всім необхідним. Там, де це буде необхідно, і Старлінками», – розповідає Порошенко.

Він зазначає, що зараз зусилля команди концентруються на забезпечення військових моторизованою технікою, автомобілями, засобами зв’язку, безпілотними апаратами.

blank
Фото: Прямий

«Зараз держава має сконцентруватися на тому, без чого все забезпечення неефективне і на фронті дуже зараз чекають. А ми не будемо зупинятися, і робимо те, що ми можемо. Дуже сучасні, дуже захищені дрони, які різко підвищують ефективність роботи нашої арти. Зараз це і засоби супутникового зв’язку, зараз це вантажівки. І ми дуже чекаємо зараз, ми за них вже сплатили, експортні ліцензії країн Європи, які дозволять нам забезпечити українські Збройні сили. Бо є підрозділи, де немає вантажівок, немає чим боєприпаси підвозити», – констатує Порошенко.

Останні новини:

Зараз читають