9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Волонтери передали ЗСУ партію з 80 генераторів (відео)

Партія з 80 потужних генераторів вартістю майже 5,5 мільйонів гривень передана підрозділам Збройних сил України волонтерами.

Придбанням обладнання опікувався Фонд Порошенка та волонтери з ГО “Справа Громад”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 5 канал.

“Ми працювали із ГО “Справа Громад” над цим проєктом останні три тижні. Як завжди – половину суми оплатили ми з Мариною та Фонд Порошенка, половину – всі ви. Ці потужні генератори призначені для штабів батальйонів. Понад десять бригад будуть забезпечені енергією”, – говорить П’ятий Президент України Петро Порошенко.

Додаткова перевага цих генераторів у тому, що вони мають спеціальний звукоізольований кожух і дуже тихо працюють.

“Величезна подяка кожному донатору. 5, 10, 50, 150 тис. грн – скільки б ви не перерахували нам коштів, ми вдячні за кожну гривню. Це надзвичайно важливо, позаяк саме сукупність ваших і наших зусиль і надає нам можливість вчасно реагувати на пропозицію на ринку і вчасно закуповувати генератори чи радіостанції – велику номенклатуру товарів”, – подякував небайдужим українцям волонтер ГО “Справа Громад” Віталій Гайдукевич.

“Ми моніторимо все те, що потрібно нашим військовим. Ми вчасно намагаємося викупати за максимально вигідними цінами. І коли на рахунках “Справи Громад” є запас коштів, ми можемо реагувати й забирати з ринку, одразу резервувати, вивозити і відповідно максимально швидко доправляти, зокрема, як ці генератори до адресатів”, – пояснює Гайдукевич.

Волонтери зазначили, що придбані генератори відправлять тим підрозділам, які знаходяться безпосередньо у боях з російським агресором.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають