9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Волонтери передали партію з 10 вантажівок Leyland DAF підрозділам ЗСУ (фото)

10 вантажних автомобілів Leyland DAF, які були куплені у Великій Британії, після технічної підготовки відправляються у бойові бригади на фронт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на РБК-Україна.

“Нарешті ще один важливий етап завершено. 10 вантажівок, які вашими зусиллями були куплені з розблокованих складів Збройних сил Великої Британії, були доставлені до польського кордону, потім приїхали до наших станцій технічного обслуговування, були пофарбовані, були зроблені нові кузова і свіжі дошки, було забезпечено якісне технічне обслуговування, зроблені лебідки”, – говорить один з організаторів поставки вантажівок, П’ятий Президент України Петро Порошенко.

На сьогодні Фонд Порошенка та ГО “Справа громад” законтрактували у Великій Британії понад дві сотні вантажних автомобілів подібного класу.

blank
Вантажівки Leyland DAF 45.150, закуплені для ЗСУ за зібрані кошти Фонду Порошенка та ГО “Справа Громад”. Фото: Юрій Бірюков
blank
Вантажівки Leyland DAF 45.150, закуплені для ЗСУ за зібрані кошти Фонду Порошенка та ГО “Справа Громад”. Фото: Юрій Бірюков

Leyland DAF 45.150 – повнопривідна дизельна вантажівка, яка може бути оснащена лебідкою і може перевозити все, що потрібно для фронту. Боєкомплект, харчі, воду і солярку в бочках. Частина придбаних автомобілів обладнана кранами для завантажування великокаліберних боєприпасів.

blank
Позашляховики JAC для підрозділів ДШВ України від благодійників. Фото: Юрій Бірюков

Волонтери продовжують пошук та закупівлю у країнах Європи та на відкритих ринках автомобільної техніки для підрозділів Сил оборони України.

“Ми вирішили поставити спочатку 50, зараз доводимо до 100 кількість нових пікапів Mitsubishi та JAC. Крім того, вже був контракт на 48 вантажівок: крани, маніпулятори тощо”, – додав Порошенко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають