9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Волонтери передали експрес-тести на коронавірус в зону ООС

Волонтери фонду «Повернись живим» передали перші експрес-тести на коронавірус у район проведення ООС на Донбасі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Відправка перших 50 експрес-тестів відбулась учора і вже сьогодні вони можуть використані для попередження на Донбасі розповсюдження нового штаму вірусу.

В цілому на придбання тестів було витрачено 19 тисяч 140 гривень.

“Повірте, це було складно, і це – тільки початок. Ми не зупиняємося, закупаємо все необхідне для захисту від вірусу військових, які зараз знаходяться на передовій. І детільніше про це розповімо згодом.”, – написали у прес-релізі волонтери.

blank
Передані експрес-тести на коронавірус Фото: Facebook/Повернись живим

Нагадаємо, що 13 березня Всесвітня організація охорони здоров’я присвоїла вірусу Covid-19 (відомому як «коронавірус») статус «контрольованої пандемії» з епіцентром поширення у Європі. Коронавірус – гостре вірусне захворювання, що характеризується переважним ураженням дихальної системи.

Те, що в народі прийнято називати «ГРВІ» або «застудою»також викликається вірусами. Один з них, Covid-19, наразі інтенсивно поширюється планетою.

Станом на 20 березня у світі інфіковано понад 250 тисяч осіб, з яких понад 10 тисяч померли. В Україні зафіксований 21 випадок зараження та 3 смерті. На сьогодні смертність складає 3,4%. У деяких країнах вона вища, в інших нижча. Все залежить від того, як швидко були розпочаті обмежувальні заходи (і наскільки свідомо громадяни поставились до них), від системи тестування населення та в цілому від спроможностей медичної системи та управління держави.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають