9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Волонтери передали артилеристам два надпотужні американські тягачі Oshkosh (фото)

Українські артилеристи отримали на озброєння два армійські тягачі Oshkosh M1070 для перевезення артилерійських установок.

Про це стало відомо від волонтера Юрія Бірюкова, повідомляє Промисловий портал.

Над закупівлею, ремонтом та доставкою в Україну двох важких тягачів та надгабаритних причепів волонтери Фонду Порошенка та ГО “Справа Громад” працювали шість місяців.

blank
Армійський тягач Oshkosh M1070 та САУ PzH2000

Передана техніка буде задіяна у перевезенні німецьких САУ PzH2000, вага яких складає близько 64 тонн. Штатна техніка бригади, яка складається з вантажівок АвтоКрАЗ українського виробництва, не може забезпечувати логістику таких систем.

У ході роботи волонтери британську експортну, американську реекспортну та польську транзитну ліцензії. Причепи для тягачів шукали й закуповували окремо.

Для закупівлі та організації доставки тягачів було витрачено 10 547 908,8 гривні. Половину з цих коштів збирали небайдужі волонтери, а іншу половину оплатив народний депутат Петро Порошенко.

blank
Армійський тягач та САУ PzH2000

Крім того, Юрій Бірбков анонсував новий проєкт на 14 млн гривень, що також буде пов’язаний з логістикою та стане набагато ефективнішим ніж дана закупівля.

Останні новини:

Зараз читають