9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Водостічні системи: калюжі немає, і немає проблеми

 • Найстрашніше для домовласника — прокинутися від звуку води та зрозуміти, що у нього протікає дах… Особливо неприємно усвідомлювати той факт, що цей домовласник — Ви. Та ще й калюжа величезна прямо перед Вашим порогом… Що ж трапилося? В ідеалі вода з Вашої покрівлі повинна стікати в водостік, а з нього вже потрапляти в грунт або дренаж. Що чекає на Вас надалі, якщо нічого не робити, і як правильно вибрати водостічну систему, читайте далі.

  Фасад будівлі, вимощення і підвал — здається, немає такої частини будь-якої будівлі, яка не постраждала б при відсутності водостічної системи. Знижується рівень міцності цегляної кладки, загниває будинок з бруса, руйнується потинькований фасад… Вода накопичується під фундаментом і виникає ризик коротких замикань в електричній мережі. Волога повільно, але впевнено руйнує фундамент і підступно проникає в підвальне приміщення, накопичується в конструкції підлоги першого поверху.

  Врятувати ситуацію може лише створення водостічної системи. Вона здатна не тільки врятувати Ваш будинок від руйнування, але і прикрасити його. Можете переглянути тут: https://onlinebud.com.ua/catalog/vodostoki

  2 ТИПУ ВОДОСТІЧНИХ СИСТЕМ

  У будь-якій країні водостоки діляться на 2 різних типи, і про кожного з них ми зараз поговоримо докладніше.

  Неорганізовані водостічні системи. Найпримітивніший варіант — згідно з ним, вода з покрівлі стікає на землю. Рекомендується для використання лише на невеликих будівлях з односхилим дахом, за умови, що такий водостік не становитиме небезпеки для фундаменту. Стікає в грунт вода автоматично підвищує його вологість — потрібно враховувати цей факт.

  Організовані водостічні системи. Варіант, який підходить більшості дахів. Це система водостічних труб і жолобів різної форми і квітів, а також різних монтажних елементів — воронок, кріпильних і сполучних деталей. З такого водостоку волога потрапляє або ж в розподільник води, призначений для поливу, або ж спеціальний накопичувальний резервуар.

  Перш ніж віддати перевагу будь-якій системі, необхідно порадитися з архітектором, який розробляв проєкт Вашого будинку.

  Ви вже знаєте, що Вам потрібно? Ми пропонуємо кращі організовані системи водостоку для Вашої покрівлі найвищої якості!

  ПЛАСТИК АБО МЕТАЛ: ЩО ПЕРЕМОЖЕ?

  Водостічні системи можуть бути виготовлені з пластику або металу — у кожного виду є свої особливості і переваги.

  • Пластикові водостоки. Сучасне і оптимальне рішення — як прогнозують досвідчені покрівельники, саме пластикові системи чекає велике майбутнє. З’єднання елементів відбувається за допомогою клею або гумових ущільнювачів. Якщо частина водостоку деформувалася, їй можна легко повернути колишню форму. Пластикові водостічні системи не схильні до гниття і корозії, а також безшумні в процесі експлуатації. Вони якісні та доступні за ціною для будь-якого бюджету. Погодні зміни, ультрафіолет і вплив хімічних речовин не уявляють для таких відсотків небезпеки. Їх монтаж може виконати людина, навіть далекий від будівництва — він простий і зрозумілий.

  Купити пластикову водостічну систему за вигідною ціною Ви можете тільки у нас — переконайтеся в цьому прямо зараз!

  • Металеві водостічні системиТакі водостоки виготовлені з металу або металевих сплавів — оцинкованої сталі з покриттям з полімерів, титан-цинку, нержавіючої сталі, алюмінію або міді. Чудовий зовнішній вигляд — заслуга спеціальних захисних фарб. Металеві системи несприйнятливі до впливу ультрафіолету, перепадів температур і вологи. Товщина металу, з якого зроблені водостоки, може досягати 0,7 мм — саме тому труби та жолоби здатні витримувати великі навантаження. Мокрий сніг або обмерзання подібні водостоки з легкістю витримують, тому часто використовуються в регіонах з суворим кліматом.

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного комплексу середньої дальності, над яким...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Представлено дослідження про використання золошлакових матеріалів у дорожньому будівництві

  На платформі Комітету екології та сталого розвитку Європейської Бізнес Асоціації в рамках круглого столу, присвяченого використанню золошлакових...