9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

ВМС України отримали перший комплекс турецьких ударних безпілотників Bayraktar TB2

Військово-морські сили України отримали перший турецький комплекс БПЛА Bayraktar TB2.

Про це повідомив Міністр оборони Андрій Таран, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Голова оборонного відомства зазначив, що проводяться остаточні приймальні випробування комплексу в місці базування.

“ВМС, таким чином, отримає засоби ефективного спостереження та прикриття узбережжя акваторій Чорного і Азовського морів. Можливість ураження надводних та наземних об’єктів супротивника високоточними засобами”, – зазначив Таран.

Нова партія турецьких безпілотників надійшла на озброєння Військово-Морських Сил Збройних сил України за угодою підписаною між Україною та Туреччиною.

У травні стало відомо, що в Туреччині для України готують до передачі нові ударні середньовисотні безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2. Журналісти побували на підприємстві Baykar у передмісті Стамбула разом з представниками українського оборонно-промислового комплексу на народними депутатами.

blank
Ударний БПЛА Bayraktar TB2 у цеху Стопкадр з відео ТСН

Раніше, на початку березня народний депутат Ігор Копитін разом із Заступником міністра оборони Олександром Миронюком та Командувачем ВМС України Олексієм Неїжпапою проінспектували хід виробництва БПЛА.

Як розказав Командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа, національний флот отримає не просто безпілотні апарати з озброєнням, а повноцінну систему, яка буде використовуватись для виконання низки надважливих завдань.

blank

Серед завдань ставиться висвітлення надводної обстановки в Азовській і Чорноморській операційних зонах, видачі цілевказівок, здійснення вогневого ураження противника, як на морі, так і на суші.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають