9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Військовим на Рівненщині передали партію пікапів з великокаліберними кулеметами (відео)

Чотири пікапи з кулеметами для відбиття ворожих атак із неба передали бійцям на Рівненщині. Це зробили у рамках благодійного проєкту “Вартові неба”. 

Мобільні групи зосередять поблизу одного зі стратегічних об’єктів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне

Керівник проєкту “ГЕРОЙCAR” Олександр Пугач відрекомендував авто як “потужні та надійні” із підвищеною вантажомісткістю.

“На себе може брати і боєприпаси, і поранених, а також встановлено військове обладнання. Ці авто ми ведемо зі США, автомобілі з пробігом, вони проходять повне техобслуговування у Львові. Є можливість ці мобільні вогневі групи посилювати ще військовими ПЗРК. Екіпажі можуть збивати не тільки “шахеди”, а й ракети крилаті”, — розповів Олександр Пугач.

blank

Мобільні групи працюють на напрямках, найбільш імовірних для підльоту ворожих ракет та дронів.

“За час ведення воєнних дій ми вже бачили, плюс-мінус, звідки в основному робиться підліт безпілотників або авіації противника, де в більшості може приліт пройти. І зручніше, і ефективність буде більша, тому що з’являється більше мобільних вогневих груп”, – каже командир зенітного підрозділу Тарас.

Нині ж військові хочуть на кожне авто встановити прожектор, аби відбивати ворожі цілі й в темну пору доби.

“У промені прожекторів безпілотні літальні апарати, які рухаються зі швидкістю 180-200 км/год, дуже легко спіймати, утримувати й в подальшому знищувати”, — зазначив командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають