9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Військові розгорнули понтонний міст для цивільних (фото, відео)

Військові понтонери з 808-го понтонно-мостового полку розгорнули понтонний міст для цивільних на Дніпропетровщині, де обвалився міст над затокою Каховського водосховища.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Пізно опівночі, військовослужбовці понтонно-мостового полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України, вирушили до місця обвалу для проведення необхідних робіт.

Повідомляється, що військові здійснили 500 кілометровий марш та прибули до села Олексіївка.

Після короткого перепочинку військові понтонери приступили до наведення переправи.

Для будови та монтажу мосту прибуло 40 одиниць військової техніки та більше ніж 50 осіб особового складу.

Нагадаємо, що 25 травня, військові понтонери з Одещини, вирушили на допомогу цивільним аби над затокою Каховського водосховища, де під вантажівкою обвалився автомобільний міст, в короткі терміни навести понтонну переправу.

Нагадаємо, в поліції відкрили три кримінальні провадження: за ч. 1 ст. 367(службова недбалість), ч. 1 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) та ч.1 ст.291 (порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України.

blank
Вантажівка на обваленому мосту Фото: Телеграм/Андрій Білецький

808-й понтонно-мостовий полк має значний досвід з розгортання відповідних постових переходів у короткий термін для потреб військових та неодноразово брав участь у відповідних маневрах, також він залучався для виконання завдань за призначенням у районі проведення АТО та ООС на Донбасі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають