9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Військове керівництво розробило новий план оборони Києва — генерал Корнійчук

Керівництво Збройних сил України розробило новий план оборони Києва та Київської області після відступу російських військ.

Про це повідомив начальник штабу Київської військової адміністрації генерал-лейтенант Сергій Корнійчук в ефірі національного телемарафону, передає Національний Промисловий Портал.

«Виходячи з того, що противник від мети захопити столицю не відмовився, військовим керівництвом здійснюється підготовка до оборони, розроблений новий план оборони, поставлені завдання військам», – сказав генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Він додав, що нині здійснюється інженерне обладнання рубежів, районів і позицій, щодня працює інженерна техніка на околицях столиці для забезпечення оборони Києва.

«На сьогодні у Києві не знімають блокпости. Інженерні загородження в місті не прибираємо, але переміщаємо їх з дороги, щоб не створювати затори», – зазначив начальник штабу Київської військової адміністрації.

blank
Начальник штабу Київської військової адміністрації генерал-лейтенант Сергій Корнійчук

Водночас генерал-лейтенант Сергій Корнійчук зазначив, що допоки зберігається небезпека – і нещодавні ракетні удари по Києву є цьому підтвердженням – не рекомендуємо мешканцям повертатися до столиці.

«Допоки зберігається небезпека, ми не рекомендуємо мешканцям повертатися до столиці. Допоки продовжується війна, дуже важко говорити про якісь терміни. З одного боку, оперативна обстановка, яка складається сьогодні, непроста і не дозволяє говорити, що завтра завершиться війна, а з іншого боку, є останні події, пов’язані з рішенням США і країн Заходу надати військову допомогу, це вселяє оптимістичні прогнози, що все ж таки ця обстановка зміниться. Але сьогодні ми просимо киян набратися терпіння та мужності, і тим, хто може проживати за межами міста, утриматися від повернення до Києва», – наголосив генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають