9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Видобуток природного газу на Сахалінському родовищі у першому кварталі 2018 року збільшився на 17%

Видобуток природного газу на Сахалінському родовищі (Харківська обл.) в І кварталі 2018 року збільшився на 17% до 159 млн куб. м, газового конденсату – на 33% до 16 тис. тонн.

Про це говориться в повідомленні ПАТ «Укрнафтобуріння», яка володіє ліцензією на цьому родовище. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на enkorr.

На «Укрнафтобуріння» у І кварталі припало 70% видобутку газу з цього родовища. Зокрема, компанія виробила 111 млн куб. м газу, що на 16% більше аналогічного періоду минулого року. Видобуток газоконденсату склала 14 тис. тонн, що на 36% більше першого кварталу 2017 року.

На тлі загального зниження видобутку природного газу в Україні наша компанія показала зростання. У І-му кварталі ми успішно ввели в експлуатацію свердловину №44 з добовим дебітом газу 100 тис. куб. м. ІІ-й квартал буде більш продуктивним: ми плануємо освоїти мінімум 2 свердловини, а також провести капітальний ремонт свердловин існуючого фонду. Відповідно динаміка видобутку 2-го кварталу буде ще краще- цитує прес-служба слова голови правління компанії Михайла Бакуненко.

На кінець 2017 р партнерами «Укрнафтобуріння» за договорами про спільну діяльність з розробки Сахалінського родовища були ТОВ «Сахалінське», «Актив Газ Ресурс», «Укргаз Інвест», «Сіріус-1» і «Девон».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають